Mes stengiamės kuo paprasčiau pateikti įdarbinimo procesą. Dokumentus tvarkome nuotoliniu būdų, Jums nereikės vykti po skirtingus ofisus norint rasti darbą užsienyje.

Taip pat netaikome jokių administravimo, dokumentų tvarkymo ar kitų mokesčių. Kitaip tariant mes iš Jūsų neimame nė cento.

Plačiau apie Nozi, mūsų viziją, vertybes galite skaityt skiltyje apie mus.

Visų pirma atsiųskite mums savo CV anglų kalba. Jūsų CV turi atsispindėti kuo daugiau informacijos apie Jus, jūsų ankstesnės darbovietės, darbo patirtis. Kuo didesnę patirtį įgyja tam tikroje darbo srityje, tuo lengviau bus surasti darbą. Laiško turinyje taip pat nurodykite kokios srities darbo ieškote kam teikite pirmenybę.

Gavę Jūsų CV, komunikuojame su darbdaviais dėl laisvų darbo vietų, gavę tinkamas, susisieksime su Jumis, kalbamės apie darbo detales, apgyvendinimo sąlygas ir kt.


Visų pirma turite suprasti jog Nozi yra tik tarpininkai. Jūs dirbsite ne Nozi kompanijoje. Mes Jums padėsime susirasti darbo poziciją, nemokamai paruošime visus dokumentus, suorganizuosime, jog atvykus Jūsų lauktų darbdavys, ir tuomet jau su juo pasirašysite tiesioginę darbo sutartį.

Kadangi mes esame tarpininkai, todėl už įdarbinimą ir kitas paslaugas jokių mokesčių neimame. 

Iš pradžių iš Jūsų reikės tik jūsų gyvenimo aprašymo (CV) anglų kalba, taip pat jei turite – specialybės sertifikatai ir t.t. Kuomet surasime Jums tinkamą darbo poziciją, Jūs patvirtinsite, kad galite vykti ir pradėti ten darbus, mums reikės Jūsų paso arba asmens tapatybės kortelės nuotraukų, dokumentą perduosime darbdaviui kuris paruoš sutartį ir lauks Jūsų atvykstant. 

Mūsų darbų sąrašą galite rasite paspaudę čia. Jeigu nerandate tinkamo, arba nežinote ar tikrai tinkate tai pozicijai prašome susisiekite su mumis arba užpildykite formą skiltyje “Nerandate tinkamo darbo pasiūlymo?” apačioje šio puslapio.

Tai dažniausiai priklauso nuo Jūsų turimos patirties. Kadangi darbdavys renkasi iš daugelio kandidatų. Tačiau visada  ieškome tinkamos pozicijos individualiai kiekvienam savo klientui. Jeigu ieškote darbo tam tikroje srityje, mes bandome kontaktuoti su daugiau negu 1 darbdaviu ir siūlyti Jūsų kandidatūrą. Kartais gali būti, kad darbdavys toje pozicijoje, į kurią kandidatavote Jūs, turi kitą kandidatą, tačiau būtent Jums pateikia individualų darbo pasiūlymą kitoje darbo pozicijoje. Dažnais atvejais tai gali būti dar patrauklesnis darbas nei tas, į kurį kandidatavote Jūs.